V krátkosti o nás…

Bohaté skúsenosti

Naša firma Clean Komfort je plne integrovaná spoločnosť poskytujúca komplexné upratovacie služby, vykonávame vysoko kvalitné a spoľahlivé čistiace riešenia pre komerčné budovy, firmy, priemysel a rôzne iné odvetvia.

Poskytujeme zodpovedný a komplexný upratovací servis pre chod vašej administratívy a komerčných priestorov. Náš dôsledný manažment a pracovná etika sú ústrednou témou podnikovej filozofie služieb čistenia a sú rozhodujúce pre poskytovanie konzistentných a kvalitných upratovacích služieb.

Naša misia

Zameriať sa na vedúce postavenie na národnom trhu v oblasti poskytovania čistiacich služieb, poskytnúť zákazníkom spoľahlivé, kvalitné a nákladovo efektívne čistiace riešenia.

Naša vízia

Postupne vybudovať kvalitnú sieť spolahlivých zákazníkov po celom Slovensku. Časom rozšíriť naše služby aj do ostatných krajín ako sú Česko, Maďarsko, Rakúsko a iné.

Presvedčili sme Vás? Dajte nám vedieť, naše ciele sú rovnaké.
Kvalitná práca a spokojný klient sú naše hlavné priority.

Kontaktujte nás

Naše hodnoty

Naším cieľom je Vaša spokojnosť (samozrejme až po dokončení našich prác). Na telefóne sme nepretržite, neváhajte nás kontaktovať.

  • Orientovanie na zákazníka: My slúžime vám, vy slúžte nám. Oceňujeme spätnú väzbu od našich klientov, každá recenzia poteší.
  • Ekologické čistenie: Starostlivo si vyberáme tie najlepšie a najprirodzenejšie čistiace výrobky, ktoré poskytujú úžasné výsledky.
  • Excelentnosť a inovácia: Našim zamestnancom poskytujeme školenia s cieľom zabezpečiť vysoký štandard služieb. Žijeme dobou vďaka najnovším inováciám v ekologických výrobkoch a technológiách, ktoré nám umožňujú priniesť to najlepšie do domovov našich klientov.
  • Rozširovanie / rast: V odvetví sa stávame známi, vytvárame dlhodobé vzťahy s našimi klientmi a neustále sa rozširujeme.

História spoločnosti

Máme za sebou bohatú históriu spokojných klientov, poskytujeme profesionálne a kvalitné služby upratovania domu po celom západnom Slovensku. Poskytovanie upratovacích služieb pre domácnosti, kancelárie, firmy, skladové priestory, obchodné prevádzky, fitness a wellness centrá, developerské spoločnosti už viac ako 10 rokov.

Prečo nás?

Vyberte si nás kvôli našej reputácii vynikajúcej kvality. Už viac ako 10 rokov postupne získavame meno pre kvalitu a zákaznícky servis.
Majitelia domovov, firiem a rôznych priestorov sa spoliehajú na nás a na detailné a konzistentné upratovacie služby.

Bezplatný výjazd a dohodnutie termínov
Jedinečné služby dostupné po celom západnom Slovensku
Tím pozostávajúci z vyškolených zamestnancov